VAKANCE: Mākoņkalna pagasta brīvā laika pavadīšanas centra vadītājs

Publicēts 10.02.2015

Rēzeknes novada pašvaldības Mākoņkalna pagasta pārvalde līdz 24.februārim plkst. 14:00 gaida pieteikumus vakantajam Mākoņkalna pagasta brīvā laika pavadīšanas centra vadītāja amatam. Pretendentiem jāiesniedz motivācijas vēstule, aizpildīta pieteikuma anketa, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas (oriģināli jāpaņem līdzi uz interviju), tālākizglītību apliecinošu dokumentu kopijas).

Aploksni ar norādi „Konkursam uz Mākoņkalna pagasta brīvā laika pavadīšanas centra amatu” līdz 24.februārim plkst. 14:00 aicinām iesniegt personīgi Mākoņkalna pagasta pārvaldes lietvedei, Skolas ielā 3, Lipuški, Mākoņkalna pagasts, Rēzeknes novads.

Prasības pretendentiem:

  • Augstākā izglītība;
  • Izpratne par darbu ar jaunatni un iedzīvotājiem, saskaņā ar valsts un pašvaldības izvirzītajām prioritātēm;
  • Labas komunikācijas prasmes un analītiskas spējas;
  • Augsta atbildības sajūta un precizitāte;
  • Spēja izvērtēt, kādas izglītojošas, informatīvās un brīvā laika aktivitātes ir nepieciešamas jauniešiem/iedzīvotājiem, kā arī plānot to saturu, izvēlēties formu un metodes;
  • Teicamas valsts valodas un labas krievu valodas zināšanas;
  • Prasmes sniegt argumentētus priekšlikumus un izstrādāt darba aktivitāšu īstenošanas plānu;
  • Prasmes radīt vidi un iespējas jauniešiem/iedzīvotājiem daudzveidīgai brīvā laika pavadīšanai;
  • Spējas iesaistīties informācijas apmaiņā un veidot sadarbību ar citiem jauniešu un brīvā laika pavadīšanas centriem.

Konkurss tiek organizēts vienā kārtā, kas sastāv no divām daļām: pirmajā daļā konkursu komisija izvērtē pretendentu pieteikumus un iesniegtos dokumentus, kas atbilst nolikumā izvirzītajām prasībām, un otrajā daļā veic pretendentu interviju.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0