Velokross „Gruzis acī” Ančupānos

Publicēts 10.11.2014

19. oktobrī Rēzeknes novada Ančupānu mežā pirmo reizi notika velokross „Gruzis acī”, kurā startēja dalībnieki no visas Latvijas. Šis bija kā bonusa posms velokrosa  2014. gada sezonas noslēgumā.

Velokross „Gruzis acī” ir kalnu divriteņu sacensības, kas norisināsies vairākos posmos (četros) pa marķētu trasi. Sacensību mērķis ir dažādot pašlaik Latvijā pieejamās kalnu divriteņu sacensības, veidojot augstas grūtības, spraigas velokrosa trases un attīstīt velobraucēju meistarību. Padarīt sacensības pievilcīgas skatītājiem un līdzjutējiem, veidojot īsus trases apļus, lai līdzbraucējiem, atbalstītājiem un skatītājiem no malas būtu interesanti sekot līdzi sacensību norisei.

Lai arī laikapstākļi nebija tie labākie, tomēr uz starta, iekarot Ančupānu kalnus, stājās 40 dalībnieki. Neiztika bez kritieniem, straujiem nobraucieniem un stāviem kāpumiem, kas nenoliedzami šīs sacensības padara skatītājiem aizraujošas. Pēc finiša dalībnieki mielojās ar gardo zivju zupu un uzvarētāji saņēma medaļas, diplomus un naudas balvas.

Paldies šoreiz jāsaka velokrosa „Gruzis acī” organizatoriem un biedrībai „Sporta klubs „Magnen””, kas kopīgiem spēkiem atveda šāda veida sacensības uz Latgali un tieši uz Rēzeknes novadu. Milzīga pateicība Rēzeknes novada pašvaldībai par finansiālo atbalstu, bez kura nebūtu iespējams sarīkot velokrosa sacensības Ančupānos.

Velokross „Gruzis acī” Ančupānos atgriezīsies 2015. gada sezonā, kad noteikti pulcēs vēl vairāk dalībnieku un līdzjutēju no visas Latvijas.

Vairāk informācijas par velokrosu „Gruzis acī” atrodams www.xco.lv.
Vairāk foto: http://xco.lv/category/foto-video/

Lauris Madžuls
SK MAGNEN biedrs

gruzis-aci-rezekne 002 gruzis-aci-rezekne 022IMG_8900.CR2

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0