Vides pasākums ,,Pasaules Lielā talka – ceļš uz tīrāku pasauli!’’

Publicēts 18.09.2018

Ar rosinājumu katram no mums iestādīt savu koku vai piedzīvot koka dzimšanu no iestādītās sēkliņas, Lielā Talka aicināja Latvijas iedzīvotājus piedalīties Pasaules talkā, kas 15. septembrī notika 150 pasaules valstīs. Latvijas cilvēku vēstījums visai pasaulei bija : mēs stādām Laimes koku savas Latvijas un visas planētas veselībai un labai dzīvei!

Atbalstot šo aicinājumu, Stoļerovas pagasts, biedrība ,,Latvijas Mazpulki’’ un SIA ALAAS 15. septembrī organizēja vides pasākumu – Pasaules Lielā talka – ceļš uz tīrāku pasauli!’’. Pasākumā piedalījās Latgales mazpulcēni, kā arī lieli un mazi Stoļerovas iedzīvotāji.

Pasākuma laikā tika iestādīti koki un sīpolpuķes. Radošo padomnīcu laikā varēja uzzināt, kā pareizi sašķirot atkritumus, kā no burciņas izveidot svečturi, kā izveidot interesantu galda sedziņu. Pēc tam 8 komandas izspēlēja jauno SIA ALAAS vides galda spēli ,,100 jautājumu par atkritumiem!’’. Pirmo vietu ieguva Stoļerovas pagasta komanda, kura tālāk šo spēli izspēlēs ar pārējiem pagasta iedzīvotājiem.

Katrs pasākuma dalībnieks uzrakstīja novēlējumu Latvijai nākamajiem 100 gadiem, kuru pievienoja pie Latvijas kartes, ko var apskatīt visi Stoļerovas iedzīvotāji un ciemiņi.

Pasākuma noslēgumā visiem talciniekiem bija iespēja nogaršot ,,spēka putru’’ un izlēkāties piepūšamajā atrakcijā ,,Pirātu sala!’’.

Lai mūsu Latvija zaļa, skaista, sakopta, stipra!

Edīte Čepule

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0