Zemledus makšķerēšanas sacensības kaunatiešiem

Publicēts 04.03.2019

Kaunatas pagasta iedzīvotājiem vairāku gadu garumā ir izveidojusies lieliska ziemas tradīcija – zemledus makšķerēšanas sacensības. Vietējie iedzīvotāji labprāt piedalās sacensībās, tādā veidā popularizējot makšķerēšanu gan kā aktīvu atpūtu brīvā dabā, gan kā sanākšanu kopā, gan kā veidu, lai apskatītu tuvāko apkārtni. Šoreiz copē kaunatieši devās uz Ludzas novada Plisūna ezeru.

Agrā 2. marta rītā 20 Kaunatas pagasta makšķerēšanas entuziasti sēdās autobusā, lai dotos ceļā. Galapunktā makšķerniekus sagaidīja Kaunatas pagasta sporta organizators Pēteris Kablanovs. Sacensību sākumā sporta organizators vēlreiz atgādināja sacensību nolikuma prasības, un makšķerēšana varēja sākties.

Sacensības ilga piecas stundas. Kaut arī saulītes spīdēšana mijās ar spēcīgu vēju tas netraucēja kaunatiešiem aktīvi darboties pie āliņģiem, cerībā uz lielāku lomu.

Sacensību noslēgumā notika lomu svēršana un rezultātu apkopošana.

1. vieta – Artūrs Baltiņš (5,108 kg)

2. vieta – Sergejs Selivončiks ( 5,092 kg)

3. vieta – Leonards Silovs ( 4,559 kg)

Lielāko zivi 0,200kg un mazāko zivi 0,004 kg “nocopēja” Sergejs Selivončiks.

Šogad tika apbalvoti arī jaunākais sacensību dalībnieks Valdis Novikovs un sacensību vecākais dalībnieks Staņislavs Margevičs.

Dalībnieki tika apbalvoti ar diplomiem un dāvanām, kuras šogad sarūpēja biedrība “Rāznas nacionālā parka biedrība”. Liels paldies par atbalstu.

Pēc sacensībām dalībniekus sagaidīja pīrādziņi un karsta tēja. Bet visgaršīgākā bija zivju zupa, kura tapa turpat uz ugunskura. Paldies garšīgās zupas vārītājai Ainai Divanovskai.

Liels paldies Kaunatas pagasta pārvaldei par sniegto atbalstu zemledus sacensību organizēšanā. Paldies sporta organizatoram Pēterim Kablanovam, paldies šoferim Jāzepam Vjaksem par jauko braucienu un lielisko ugunskura kurināšanu.

Liels un sirsnīgs paldies visiem makšķerniekiem, kuri piedalījās sacensībās: Artūram Baltiņam, Igoram Meļničenko, Vasīlijam Aleksejevam, Viktoram Kraulim, Staņislavam Čurenam, Jurim Čurenam, Andrim Potjomkinam, Staņislavam Marģevičam, Jurim Valeniekam, Voldemāram Skebelim, Voldemāram Verpakovskim, Leonardam Silovam, Valdim Novikovam, Edgaram Skrebelim, Vitālijam Spruževniekam, Jānim Mikučanovam, Sergejam Selivončikam, Valērijam Spruktam, Viktoram Grišunovam, Ērikam Silovam

Uz tikšanos nākamajās zemledus makšķerēšanas sacensībās!

Kaunatas tautas nama vadītāja
Ligita Jokste – Bogdanova

Autores foto

IMG_1167 IMG_1185 IMG_1192 IMG_1211 IMG_1213 IMG_1249 IMG_1256

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0