Uzņēmējdarbība

SIA "AZALIJA VF"

SIA “AZALIJA VF” veikals “Zieds” ir viens no nedaudziem ģimenes uzņēmumiem Viļānos. “Mūsu ģimene visu mūžu ir nodarbojusies ar ziediem - stādījām tulpes, gladiolas, rozes. Uzņēmumu nodibināja mana mamma. Kad mammai palikt grūti, viņa pasauca mani palīgā, tā nu 2008. gadā es pārņēmu veikala vadību,” atceras uzņēmuma saimniece Faina Sokolova. “Esmu pieņēmusi darbā trīs meitenes - divas floristes un vienu pārdevēju, kā arī pati iesaistos. Strādājam katru dienu.”

Veikala vadītāja uzskaita plašo preču un pakalpojumu klāstu, kas tiek piedāvāts: “Neaprobežojamies tikai ar ziediem - tā mēs vienkārši neizdzīvotu. Tirgojam sēklas, mēslojumu, kā arī sniedzam floristikas pakalpojumus - apkalpojam kāzas, bēres. Tāpat sniedzam arī konsultācijas par piemērotāko sēklu un mēslojuma izvēli, kā rūpēties par puķēm. Cilvēki pie mums nenāk tikai nopirkt, bet arī satikties un parunāt. Ziedu veikalā ikreiz klientiem mēģinām pajautāt, ko sveiks, cik vecs ir jubilārs. Mums ir visdažādākie ziedi, bet vīrieši tāpat vienmēr izvēlas rozes. Un tieši sarkanas. Pat, ja mēģinām pārliecināt, ka tas nebūtu piemērotākais brīdis sarkanām rozēm,” smaidot stāsta Faina.

Veikals ir viens no nedaudzajiem mazajiem uzņēmumiem Viļānos, kas darbojas ar ziedu, sēklu tirdzniecību visā novadā. Veikalā ir arī florista pakalpojumi, ziedu pušķus un kompozīcijas veido jebkuram notikumam un gaumei. Ir liela pieredze kāzu pušķu un ziedu dekoru izgatavošanā, kā arī sēru vaiangu veidošanā.

Veikals sadarbojas ar Eiropas Solidaritātes korpusu, nodarbinot jauniešus ar ierobežotām iespējām. Uzņēmums darbojas kopš 2003. gada.

Uzņēmuma Facebook lapa - saziņai

Viesnīca-kafejnīca "Pie Kaupra"

Click to listen highlighted text!